Miloš Hausner

39770. Kunkovice

popis: Olej na sololitu. 59x79 cm. Signováno vlevo dole M. Hausner. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč