Olej na sololitu. 59x79 cm. Signováno vlevo dole M. Hausner. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Pochází z majetku Škoda Investment a.s.
o autorovi: 1948
Grafik, malíř. Ve výtvarném umění se vzdělával soukromě. Zabývá se malbou, užitou i propagační grafikou, tvorbou plakátů a ex libris. Je členem Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti. Jeho práce se nalézají ve sbírkách MG Brno, GVU v Chebu, Galerie ex libris Výmar a jinde.