Miloš Hausner - Kunkovice

Olej na sololitu. 59x79 cm. Signováno vlevo dole M. Hausner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

o autorovi: 1948
Grafik, malíř. Ve výtvarném umění se vzdělával soukromě. Zabývá se malbou, užitou i propagační grafikou, tvorbou plakátů a ex libris. Je členem Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti. Jeho práce se nalézají ve sbírkách MG Brno, GVU v Chebu, Galerie ex libris Výmar a jinde.

Miloš Hausner
39770. Kunkovice
Dražba ukončena:29.01.2020 19:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč