Olej na plátně, 50x41 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Pochází ze sbírky houslového mistra Jaroslava Svěceného. Vzadu štítek s podpisem Jaroslava Svěceného. Vzadu autorský štítek.
o autorovi: 1921 – 1993
Malíř, pseudonym COSSA, narozen v Brtnici na Moravě, žil a studoval v Belgii, od r. 1946 v Praze. Jeho styl je expresivní, koncentrovaný na barvu. Maloval přírodu, věnoval se také portrétům. Přitahoval ho svět artistů, klaunů a postav italské komedie dell arte. Ilustroval knihy, navrhoval filmové plakáty. Jeho práce jsou součástí sbírek GHMP a dalších galerií doma i v zahraničí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.