Miloš Kesl - Škodovka po náletu

Olej na plátně. 62x94 cm. Signováno vpravo dole M. Kesl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

o autorovi: 1901 – 1992
Malíř, grafik, pedagog. Studoval ve speciálce všeobecného školního kreslení UMPRUM v Praze a v grafické speciálce V. H. Brunnera. V dalších letech studoval speciálku pro textilie a ornamentální kreslení u prof. Beneše, zároveň také FF UK a ČVUT v Praze. Jako středoškolský profesor působil na školách v Čechách, na Moravě i na Slovensku. Od r. 1945 byl profesorem na Státní grafické škole v Praze.

39768. Škodovka po náletu
Dražba ukončena:29.01.2020 19:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč