Miloš Kesl

39768. Škodovka po náletu

popis: Olej na plátně. 62x94 cm. Signováno vpravo dole M. Kesl. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:19:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč