Miloš Kesl

39768. Škodovka po náletu

popis: Olej na plátně. 62x94 cm. Signováno vpravo dole M. Kesl. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

zbývá: 6 dnů, 14 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:19:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 08.01.2020 16:07:25 710
600 Kč 22.12.2019 22:57:28 5215