Miloš Marat

49102. La dolce vita

popis: Olej na překližce, 82x56 cm. Signováno vpravo dole Marat 1961. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.09.2020 19:36:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč