Miloš Marat - La dolce vita

Olej na překližce, 82x56 cm. Signováno vpravo dole Marat 1961. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Miloš Marat
49102. La dolce vita
Dražba ukončena:30.09.2020 19:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč