Miloš Strnad

307434. Konvolut 3 leptů

popis: Lepty, od 11x7 do 19x11 cm. Všechny signovány. Pasparty, sklo.

Pozn. Pasparty mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.01.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 16.01.2021 19:53:34 2467