Miloslav Beránek

47207. Snění pod mochomůrkami

popis: Olej na plátně, 69x61 cm. Signováno vpravo dole M. Beránek 1930. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 03.07.2020 22:48:30 238
500 Kč 30.06.2020 14:05:56 3229