Miloš Holý - Velká kytice VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 97x45 cm. Signováno vpravo dole Holý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926-1998
Vlastním jménem Miloslav Holý. Pseudonym Miloš si zvolil, aby se odlišil od malíře stejného jména Miloslava Holého (1897-1974). Narodil se v Neurazech na jižním Plzeňsku. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Fily a Ulmana. Tvořil většinou realistické portréty ze života, ale i přírodu, často ve svých jeho námětech jsou ženy, ale okrajově též tvořil díla s ohlasem kubismu.

Miloš Holý
46406. Velká kytice VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.06.2020 19:12:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč