Miloslav Motl - Mateřství I.

Olej na plátně, 112x80 cm. Signováno vlevo dole Motl 73. Rámováno.

51844. Mateřství I.
Dražba ukončena:29.10.2020 19:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč