Miloslav Pečinka - Brač- Molo

Olej na plátně 56x62 cm Signováno vlevo dole M. Pečinka Rámováno

Stav: Rám mírně poškozen

o autorovi: Narodil se v Ostravě roku 1924. Kromě malby se věnoval grafice, ilustrátorství a keramice.

Miloslav Pečinka
38028. Brač- Molo
Dražba ukončena:27.11.2019 22:14:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč