Olej na plátně 56x62 cm Signováno vlevo dole M. Pečinka Rámováno
Stav: Rám mírně poškozen
o autorovi: Narodil se v Ostravě roku 1924. Kromě malby se věnoval grafice, ilustrátorství a keramice.