Mirko Zdeněk

305407. Bílá loď

popis: Kombinovaná technika, 40x49 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2020 20:04:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč