Miroslav Baše - Zamilovaní

Sádra, výška 42 cm. Signováno Baše 1933.

Pozn.: Mírně poškozené. Signatura hůře čitelná v poškozeném podstavci.

Miroslav Baše
22287. Zamilovaní
Dražba ukončena:26.09.2018 18:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč