Miroslav Klivar

38579. Ženská hlava

popis: Kombinovaná technika, 30x20 cm. Signováno vpravo dole Klivar 2001. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 29.11.2019 20:44:21 51