Miroslav Kudzia

48387. Svadba

popis: Olej na sololitu, 78x50 cm. Signováno vlevo dole M. Kudzia 09. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 20 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (31.07.2020 21:47:57) 512