Miroslav Pošvic - Soubor 3 grafických listů

Litografie, rozměr od 20x14 cm do 33x25 cm, signováno vpravo dole M. Pošvic, volné listy.

o autorovi: 1959
Malíř, grafik. Studoval na Střední grafické škole v Praze, od r. 1988 ve svobodném povolání. Zprvu navazoval na tradici grotesky v českém výtvarném umění, později se u něj objevují lyričtější prvky – nefigurální kompozice v jemně odstíněných náznacích. Okrajově se zabývá i sochařskou tvorbou, pracuje v pískovci.

16318. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:15.02.2018 20:33:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 22.01.2018 23:44:17 51