Akvarel, 33x23 cm. Nesignováno. Paspartováno.
o autorovi: 1926-2011
Narodil se v Netčicích na Moravě. Studoval pražskou AVU, kterou nedokončil. V padesátých letech vystavoval s brněnskou avantgardou, od 60. let se věnoval převážně fotografii. Vedl kontroverzní život, často na okraji společnosti. Několikrát byl hospitalizován v psychiatrické léčebně. Přesto patří mezi nejprodávanější české umělce ve světě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč