Miroslav Vaculík

45090. Dívka na louce

popis: Olej na plátně, 58x42 cm. Signováno vpravo nahoře Vaculík 74. Rámováno.

pozn.: Díla byla získána přímo od rodiny autora.

zbývá: 1 dnů, 0 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:32:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč