Miroslav Vaculík

307688. Fialový sen

popis: Olej na plátně fixovaném na překližce, 74x55 cm. Signováno vlevo dole Vaculík 88. Olištováno.

dražba ukončena: 27.02.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 27.02.2021 15:18:27 1101
500 Kč 16.02.2021 23:33:27 3780