Míšeň, Hermann Behrnd

53249. Míšeňská nádobka na hořčici a marmeládu se stříbrným příslušenstvím, stříbro 835/1000, Značeno puncem pro cizí zboží a půlměsícem pro Drážďany, hrubá hmotnost 250,10 g

popis: Stříbro a porcelán, celková výška 11 cm. Značeno na porcelánu Míšeň. Součástí je stříbrná lžička, stříbrné víčko a stříbrný talířek o ryzosti 835/1000. Značeno puncem pro cizí zboží a půlměsícem pro Drážďany. Autorem je Hermann Behrnd (značka HB).

Pozn.: Přiložena výdejová boleta z Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:53:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 800 Kč