Stříbro a porcelán, celková výška 11 cm. Značeno na porcelánu Míšeň. Součástí je stříbrná lžička, stříbrné víčko a stříbrný talířek o ryzosti 835/1000. Značeno puncem pro cizí zboží a půlměsícem pro Drážďany. Autorem je Hermann Behrnd (značka HB).
Pozn.: Přiložena výdejová boleta z Puncovního úřadu.