porcelánka Míšeň

53201. Talířek

popis: Malba na porcelánu, průměr: 20 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč