porcelánka Míšeň - Talířek

Malba na porcelánu, průměr: 20 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Míšeň
53201. Talířek
Dražba ukončena:09.12.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč