Míšeň

53201. Talířek

popis: Malba na porcelánu, průměr: 20 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 22.11.2020 17:01:32 7821
500 Kč 16.11.2020 21:38:44 7513