model z konce 19. stol. - Klečící obnažený muž

Sádra, výška: 25 cm. Nesignováno. Podle Michelangela.

model z konce 19. stol.
32976. Klečící obnažený muž
Dražba ukončena:12.06.2019 18:37:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč