Moncler - V zámeckém parku u figurální fontány

Olej na plátně, 60x78 cm, rám, signováno vlevo dole a datováno 1928.

773. V zámeckém parku u figurální fontány
Dražba ukončena:27.11.2013 21:51:54
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 200 Kč