monogram - Interiér chrámu

Olej na plátně, 116x90 cm, monogramováno vpravo dole, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

monogram
11995. Interiér chrámu
Dražba ukončena:29.06.2017 20:15:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč