monogram

307654. U kašny

popis: Olej na překližce, 50x50 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.02.2021 20:40:19

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč