monogram

61632. Zátiší s pomeranči

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x33 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 17.06.2021 17:44:45 754