monogramováno AB - Odvrácený akt

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 58x38 cm. Monogramováno vpravo dole A.B. Rámováno.

monogramováno AB
48465. Odvrácený akt
Dražba ukončena:26.08.2020 20:40:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč