monogramováno AK - Amsterdam

Olej na plátně, 35x50 cm. monogramováno vlevo dole A.K.. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

monogramováno AK
25428. Amsterdam
Dražba ukončena:29.11.2018 22:52:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč