monogramováno AK

25428. Amsterdam

popis: Olej na plátně, 35x50 cm. monogramováno vlevo dole A.K.. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:52:46

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč