Monogramováno AKR

55224. Hříbky na pánvi

popis: Olej na plátně, 28x36 cm. Monogramováno vpravo nahoře A.K.R. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 29 dnů, 13 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen