monogramováno BM

37915. Před domy

popis: Olej na plátně, 42x62 cm. Monogramováno vpravo dole BM. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 27.11.2019 20:09:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 13.11.2019 10:08:14 5212