monogramováno BM - Před domy

Olej na plátně, 42x62 cm. Monogramováno vpravo dole BM. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

monogramováno BM
37915. Před domy
Dražba ukončena:27.11.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 13.11.2019 10:08:14 5212