Monogramováno BS

61613. Planetky

popis: Olej na kartonu, 58x48 cm. Monogramováno vpravo dole BS. 2004. Rámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč