monogramováno CH - Vesnice se stromy

Olej na sololitu, 30x30 cm. Monogramováno vlevo dole Ch. Rámováno.

monogramováno CH
45370. Vesnice se stromy
Dražba ukončena:28.05.2020 20:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 25.05.2020 8:42:22 244
800 Kč 08.05.2020 22:07:34 1171