Složitý grafický systém pro zobrazení na plátno. Autorské dílo, 56 x 139 cm, signováno v desce vpravo dole DB, rámováno v reprezentativním, moderním, vkusném rámu.
Tematicky dílo reaguje na excelentní pojetí moderní tvorby modernistů světově uznávaných, viz. vynikající výsledky na mezinárodních aukcích s uměním, přičemž dosahované ceny těchto děl mají narůstající tendenci. V ČR v současné době se velmi radikálně zvyšuje zájem o nadčasové moderní umění.
Předkládané dílo díky speciálnímu grafickému systému zaznamenání na plátno umožňuje sběratelům získat kvalitní umění na světové úrovni za poměrně nízkou cenu, navíc v reprezentativním formátu a vysoce kvalitním moderním galerijním rámu.
Celková náročná kompozice modernisty je přínosem zejména pro moderní nadčasové interiéry a pro sběratele moderního umění. Toto skvělé dílo původně pochází z vynikající umělecké sbírky českých krajanů žijících ve Vídni. Mimořádná nabídka!