monogramováno E.H. - Tatry

Olej na překližce, 51x69 cm. Monogramováno vlevo dole E. H. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno E.H.
49338. Tatry
Dražba ukončena:01.10.2020 19:59:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč