monogramováno FS

305431. Tajemný les

popis: Olej na plátně, 50x65 cm. Monogramováno vpravo dole FS. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 02.07.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč