Monogramováno GJ - Zátiší s květinou a dózou

Olej na kartonu, 64x50 cm. Monogramováno vpravo dole G. J. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Monogramováno GJ
51802. Zátiší s květinou a dózou
Dražba ukončena:29.10.2020 19:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč