monogramováno H.

52011. Muž v kožichu

popis: Olej na plátně, 48x30 cm. Monogramováno vpravo dole H 38. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:44:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo