monogramováno HZ

55211. Hříbky s liškou

popis: Olej na kartonu, 30x40 cm. Monogramováno vpravo dole H. Z. Rámováno.

pozn.: Pravděpodobný autor Hans Zatzka?

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč