monogramováno HZ - Hříbky s liškou

Olej na kartonu, 30x40 cm. Monogramováno vpravo dole H. Z. Rámováno.

Pozn.: Pravděpodobný autor Hans Zatzka?

monogramováno HZ
55211. Hříbky s liškou
Dražba ukončena:17.02.2021 20:28:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč