monogramováno JK - Kompozice

Akryl, olej na kartonu, 57x35 cm. Monogramováno vpravo dole JK. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

monogramováno JK
36819. Kompozice
Dražba ukončena:31.10.2019 21:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 10.10.2019 13:53:30 4656