monogramováno JP - U lesní tůně

Olej na kartonu, 30x45 cm. Monogramováno vlevo dole J.P. 1923. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno JP
56049. U lesní tůně
Dražba ukončena:24.02.2021 19:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč