monogramováno JP

56049. U lesní tůně

popis: Olej na kartonu, 30x45 cm. Monogramováno vlevo dole J.P. 1923. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč