Monogramováno J.Š.

304212. Babičinno štěstí

popis: Olej na kartonu, 37x28 cm. Monogramováno vpravo dole J.Š. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.03.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 900 Kč