Monogramováno J.Š. - Babičinno štěstí

Olej na kartonu, 37x28 cm. Monogramováno vpravo dole J.Š. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Monogramováno J.Š.
304212. Babičinno štěstí
Dražba ukončena:29.03.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč