monogramováno JS

48396. Loupeživý faun

popis: Olej na kartonu, 26x24 cm. Monogramováno vlevo dole J.S. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 20 dnů, 11 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:31:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 31.07.2020 14:59:47 238