monogramováno J.S.

307729. Luční kvítí

popis: Olej na papíře fixovaném na kartonu, 46x45 cm. Monogramováno vpravo dole J. S. 43. Rám, sklo.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 02.03.2021 20:12:36

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč