monogramováno JW - Dívka s paraplíčkem

Olej na dřevě, 40x30 cm. Monogramováno vpravo dole J.W. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno JW
45227. Dívka s paraplíčkem
Dražba ukončena:27.05.2020 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč