monogramováno KR

46886. Soubor 9 ilustrací k pohádkám

popis: Kresby, 24x20. Všechny signovány vpravo dole K.R. Volné listy.

Pozn.: V okrajích mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 17.06.2020 21:19:05 3398
500 Kč 11.06.2020 21:30:21 2467