monogramováno L.K. - Párové obrazy - Motivy z Východu

Oleje na plátně fixované na kartonu, oba 43x29 cm. Monogramovány vpravo dole LK. Rámovány.

Pozn.: Malby mírně poškozeny.

monogramováno L.K.
308469. Párové obrazy - Motivy z Východu
Dražba ukončena:25.04.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč