monogramováno M - Abstrakce

Akvarel, 42x32 cm. Monogramováno vpravo dole M. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

monogramováno M
57057. Abstrakce
Dražba ukončena:18.03.2021 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč