monogramováno MB - Krajina s vysokou

Olej na plátně, 23x26 cm. Monogramováno vpravo dole M.B. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno MB
308429. Krajina s vysokou
Dražba ukončena:23.04.2021 20:21:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč