monogramováno nečitelně

306227. Akt u vody

popis: Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Malba v místech poškozena.

dražba ukončena: 26.09.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč