monogramováno nečitelně

48720. Domky

popis: Kombinovaná technika, 42x60 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Datováno 72. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.08.2020 21:16:31

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (27.08.2020 21:11:31) 1235
500 Kč 27.08.2020 18:55:14 6749