monogramováno nečitelně - Domky

Kombinovaná technika, 42x60 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Datováno 72. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno nečitelně
48720. Domky
Dražba ukončena:27.08.2020 21:16:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (27.08.2020 21:11:31) 1235
500 Kč 27.08.2020 18:55:14 6749