monogramováno nečitelně - Horská mýtina

Olej na kartonu, 16x48 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno nečitelně
45321. Horská mýtina
Dražba ukončena:28.05.2020 19:51:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč