monogramováno nečitelně - Kopcovitá krajina

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 57x72 cm. Monogram vpravo dole nečitelný, datováno 39. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

monogramováno nečitelně
36662. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:31.10.2019 19:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč